Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALIZACE ROK 2009

25.12.09 VIDEO z tréninku na hale. Běhala jsem já. To teda bylo :-) !!! Ebča shazovala a vůbec jsme nezvládly náběh do slalomu. Ikdyž to stále pilujeme ze všech úhlů. Už jí to celkem jde, ale né v trati. Asi ji špatně vedu a nestíhám se točit jak Kačka. Té už to jde hezky. Navíc jsem nějak celá přihrbená a spíš postávám , než běžím :-) sranda se na to dívat :-)

20.12.09 VIDEO z tréninku na hale 14.12.09. Ač Ebča opět shazovala, byly jsme s jejím vákonem a snahou spokojené :-) Byla pozorná a snažila se vyhovět a nabýt zbrklá. Odložení pěkné na startu a zonovky stoprocentní. Jen ještě zkrátit oblouky kolem bočnic a zlepšit obtížné  náběhy do slalomu. Jinak spokojenost.

10.12.09 VIDEO z tréninku agility na hale 3.12.09 - běhala moje maličkost :-) a moc nám to teda nešlo ..... Ebča mi občas ze zony vyběhla dřív , než jsem jí řekla, do slalomku byl problém náběh, skočit překajdu zezadu nám nešlo a příšerně shazovala.

5.11.09 FOTKY z ranče NA VYHLÍDCE.

5.12.09 VIDEO z tréninku na hale 30.11.09

27.11.09 Trénink na hale 23.11.09 VIDEO TADY - Ebča měla krásné odložení na startu, solidní slalomky, krásné zony ,jen příšerně shazovala a zatáčení kolem bočnice nebylo nic moc - velký oblouk.Kačka se ji snaží usměrňovat zaleháváním po shozené laťce , občas to i pomůže, ale když zjistíte, že po každé druhé skočce musíte zastavit, tak to vzdáte, protože to by si vůbec nezaběhaly.... A v hale se tak krásně běhá !!! Uauuuu :-)

17.11.09 Dnes se narodila naší kamarádce CLAIR krásná štěňátka ACD. Kdo by měl zájem TADY je odkaz na jejich stránky.

17.11.09 VIDEO z tréninku na hale. Tentokrát jsem běhala já, neb Káča nám ochořele chřipkou a kašle jak starý tuberák.Ebča se snažila, na startu seděla a nehla ani brvou, zony nádherné ,jen ta panička jí to kazila. Pomalá, běh krokoběh :-), pozdě povely...... Jen jedna výčitka -  Eba dost shazuje. Ale pilovala jsem bokem skočky a zalehávala ju při shození a poslední běh už neshodila ani jednu. Tak spokojenost.

14.11.09 FOTKY z tréninku agility.

11.11.09 VIDEO z tréninku na hale.

9.11.09 Dnes jsme byli poprvé testnout halu v Holešově :-) Naprosto úžasné běhání, povrch i pan majitel :-) Ebča byla jak smyslů zbavená !!!Připadala si jak na závodech a byla to s ní fakt fuška. Kačka se musela pořád vracet na start, protože náš poděs stále netrpělivě vybíhal dřív na trať.... Tak na ni. Na cvičáku už to zná, tak musíme měnit místa tréninků. Tohle zimní běhání v hale nám vyhovuje. Těšíme se na další. TADY VIDEO.

9.11.09 Intenzivka ve Zlechově -  VIDEO TADY.

7.11.09 Intenzivka agility s Martinou Konečnou ve Zlechově. FOTKY TADY . Ebinka nás velice potěšila svými výkony. Dávala pozor a soustředila se :-) SPOKOJENOST VELIKÁ !!! DÍKY MARTI ZA TRPĚLIVOST :-)

31.10.09 TADY FOTKY z Huberta na ranči NA VYHLÍDCE.Náááádheraaaa !!!!! Moc jsme si to užili i s Ebinkou.

28.10.09 Dnes jsme vyrazily s Ebinkou na dostihy do Slušovic. V rámci socializace a osahávání :-) - psa- jsem vzala dračici taky.Ať si užije tlačenice v davu lidí a vůně klobásek, bramboráků a trdelníků :-) Byl tam supr doprovodný program a plno bezva lidiček. TADY FOTKY.

27.10.09 TADY   jsou fotky z podzimní prochajdy s pesánkama.

21.10.09 Video ze závodů  agility,které se konaly ve Zlíně na Příluku 18.10.09

Kačka se v rámci tréninku nechala dvakrát disknout kvůli odložení na startu. Ebča to na tréninku zvládá na sto procent, ale na závodech vůbec....Jinak s během, který holky předvedly, jsem moc spokojená.....   :-)

21.10.09 Fotky z agility závodů ve Zlíně na Příluku. TADY

16.10.09 Doplněna videa z tábora ve Svojanově . stopa, coursing a obrana TADY

16.10.09    NAŠI KAMARÁDI BUDOU MÍT ŠTĚŇÁTKA AUSTRALSKÝCH HONÁCKÝCH PSŮ. VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE - TADY.

10.10.09 Videjko z tréninku agility. Nacvičování kavaletek a pilování zonovek. Trénink se nám moc líbil a Ebča rychle chápala. Tohle třeba nikdy necvičila :-) VIDEO

8.10.09 Světová výstava psů v Bratislavě.TADY FOTKY - fotila jsem hlavně ACD , kvůli kterým jsem tam jela.Sešlo se tam 62 australáčků.Ovšem od fotek z haly moc nečekejte..... Foťáček ostřil a ostřil..... Někteří byli opravdu vydaření.Jinak jsme tam strávili opravdu hezký den.

28.9.09 Intenzivka s Martinou Konečnou ve Zlíně. FOTKY , VIDEO - už je :-)

Opět jsme si krásně zatrénovali s Marťou.Ebča krásně zastavovala na zonovkách i vyčkávala na startu.Velký problém je u ní momentálně náběh do slalomu z jedné strany. Tak pilujeme..... Uvidíme, co miláček předvede na zkouškách ve Zlíně.

26.9.09 KK Argus Zlín vyslal pár svých členů na každoroční předvaděčku agility do útulku na Vršavě. Konal se tady sraz páníků a jejich psích kamarádů, kteří se našli v útulku ve Zlíně. TADY pár foteček.Mám tady vícero fotek našeho sousedovic Maxíka :-) jorkšírka , tak se nelekejte. Chtěli do rodinného alba, tak jsem blikala o dušu.

23.9.09 Agility trénink 22.9.09 VIDEO - nácvik zon, otáčení kolem bočnic a neshazování latěk - potvůrka se odráží zadníma nožkama o překajdy. Špatný styl skoku....Sotva vypilují holky zony, vrací se k jinému problému.A furt dokola, ale hlavně , že to Ebču baví.... :-)

20.9.09 Westernové závody v Koryčanech MČR WRC dospělí. FOTKY -moje

a TADY mého mužíka.

19.9.09 Agility trénink FOTKY , VIDEO

13.9.09 Přidáno videjko z tábora ve Svojanově. Je tam hlavně agility.Ostatní sestříháme do dalšího videa. TADY

13.9.09 Westernové závody v Koryčanech 12.9.09 TADY fotky mé. TADY manželovy fotky - budou.

10.9.09 Přidávat budu postupně videjka, na které nebyl o prázdninách čas :-) TADY VIDEO ze závodů v Hodoníně. 3krát disk. Škoda, že se závody nekonaly až po táboře. Ebča se tam moc zlepšila.

10.9.09 TADY najdete fotky ze včerejší obrany - fotila Radka Janovská.

TADY  jsou fotky mé ze stejného dne.

6.9.09 Dnes jsme byli na Paint show v Koryčanech. Krásná podívaná a opět plno výher a cen našich děvčat z ranče . TADY FOTKY

6.9.09 Včera jsme se s Kačkou zůčastnily závodů MČR ACD v agility. Byl to již druhý ročník, na který se moje holky pilně připravovaly celé prázdniny..... A hádejte, jak to vše dopadlo??? Naše dračice se opět poranila, tak nastartovala :-( A tak je to furt.... TADY najdete aspoň fotečky. Vítězům moc gratulujeme :-) snad příští rok alespoň odstartujeme.

2.9.09 Přidány fotky mého mužíka z MČR WRC mládeže. TADY

31.8.09 Fotky z MČR WRC mládeže v Horce.

30.8.09 Fotky z westernových závodů v Rožnově 31.7.09

24.8.09 Přidány konečně fotky ze Svojanova TADY

20.8.09 Po návratu z Hodonína jsme s Kačkou odcestovaly na tábor do Svojanova , kde jsem vedla agility začátečníků. VIZ TADY

20.8.09 Od 1.8. do 5.8. 09 jsme byly s Kačkou a Ebčou na agility intenzivce v Hodoníně. VIZ TADY.

29.7.09 Tábor nám skončil. Byl úžasný a dětičky skvělé.Víkend jsme pojali odpočinkově - nečekaně u koníků a tak pokračujeme i v týdnu. Koupání a koníci :-) Panička má zraněný palec, tak nám pajdá.... pro změnu to není Ebča :-) TADY je pár fotek z dnešního ježdění na ranči.

22.7.09 Do fotogalerie jsem doplnila fotky z dalších dvou dní na táboře s pejsky. TADY  

Jen jsem malinko přehodila pořadí při ukládání, tak je dnešní exkurze na záchrance a na hasičích ještě před úterním programem na cvičáku. Ale myslím si , že se to v té slabé tisícovce fotek ztratí :-)

20.7. 09 TADY najdete vše o příměstském táboře se psy , na kterém jsem jako vedoucí.

TADY jsou všechny fotky z tábora. Každý den budou do galerie doplňovány.

16.7.09 V sobotu se chystáme na westernové závody do Zálesná Zhoř. Už se moc těšíme. Jsou tam přihlášená děvčata z ranče , kam chodíme. Budeme jim moc fandit a hlavně vše dokumentovat!!!

16.7.09 Trénink na ranči 14.7.09 FOTKY

16.7.09 Víkend jsme strávili na rodinné sešlosti u Kojetína. Fotky později. TADY.

6.7.09 Celý víkend jsem strávila s Ebčou a Kačkou na ranči. Škoda, že na vyjížďky neberu foťák, to by jste koukali :-) i zmoklé slípky by jste spatřili :-)  TADY je jen pár fotek z pastvin a z tréninku hříbat na jízdárně.Ebču ještě na vyjížďky nebereme, aby se jí pořádně zahojila packa.....

30.6.09 Vloženy fotky z tréninku na ranči - Petr Vrana - TADY

29.6.09 V sobotu jsme byly s Kačkou a Ebčou na výstavě v Brně na čumendu. Byl to nádherný den, kde jsme potkaly plno acd kamarádů. Fotky TADY. 

29.6.09 FOTKY ze závodů v Holešově a Martinicích - mého mužíka - drezura a parkury.

29.6.09 Narozeniny kamaráda Milana na ranči TADY

20.6.09 Náš kk Argus pořádal závody v agility. Ebinka neběhala, protože si opět urvala drápek..... nečekaně :-) TADY FOTKY od různých autorů.

16.6.09 Trénink na ranči -  TADY FOTKY   My byly s Kačkou na vyjížďce na Tlusté.Odtud fotečky nemáme, protože mi foťák zavazí :-) Ale bylo to úžasné!!!

15.6.09 Fotky z klubových závodů v agility 14.6.09  TADY 

15.6.09 Fotky z dětského dne ve Štípě , kde měl náš kynologický klub Argus předvaděčku s pejsky. TADY - moje a TADY  - fotečky Renči Navrátilové, kde je Ebča mnohokrát krásně zvěčněna - stojí za zhlédnutí. Díky Renčo :-)

15.6.09 Fotky ze sobotního tréninku koní na ranči TADY

12.6.09 Čtvrtek i pátek jsem si vzala volno a strávili jsme jej na ranči. Pár foteček ze čtvrtka najdete tady.

NA VYHLÍDCE - hříbata na pastvinách.

10.6.09 Přidány fotky ze včerejšího tréninku s Petrou Poláčkovou na ranči NA VYHLÍDCE.Řekla bych - vysoká škola hadra :-) je to fakt těžké..... kdo by to byl do koníků řek ? :-) TADY FOTKY

 DNES NAŠE DRAČICE OSLAVILA ČTVRTÉ NAROZENINY !!!

7.6.09 Ráno v sobotu jsme byli na tréninku agility TADY FOTKY - vzhledem k zataženu jsou fotečky poslabší kvality :-)

Odpoledne jsme strávili na ranči NA VYHLÍDCE a v Lípě na dětském dni. TADY FOTKY. 

TADY jsou fotky našich kamarádů z dětského dne v Lípě.

2.6.09 Ranč Na Vyhlídce - trénink s Petrou Poláčkovou. Kačka se učí jezdit na jízdárně. Byla nadšená, tak to určitě brzo zopakujeme. TADY FOTKY.

30.5.09 Sraz westíků FOTKY TADY.

27.5.09 Víkend jsme strávili u kamarádů v Dolních Dunajovicích, kde se konaly parkurové závody. TADY FOTKY  - MOJE , PETI .

TADY je odkaz na jejich stránky.

19.5.09 Vloženy fotky z tréninku na ranči -  Janči, mravenečků a z vyjížďky s Verčou. TADY FOTKY

19.5.09 Přidány fotky z vyjížďky paintů. MOJE FOTKY TADY

17.5.09 Včera jsme byli na RANČI NA VYHLÍDCE , kde se konala vyjížďka přátel paintů. Sešlo se asi 60 účastníků. TADY FOTKY.

13.5.09 Vloženo video z agility závodů 9.5.09 , kde běhala Kačka jako předskokan s Hanynkou - ACD mamka naší Ebinky. TADY VIDEO

10.5.09 RANČ NA VYHLÍDCE - TADY FOTKY - doplněna fotogalerie z dnešního dne.Byly jsme tam s Kačkou celý den a opravdu jsme si to užily. Škoda jen zraněné dračice Ebči, která po dobu našich vyjížděk musela odpočívat na ranči.Určitě by se jí to taky líbilo.... Tak příště :-)

10.5.09 Konečně upraveny fotečky ze závodů agility 9.5. - TADY FOTKY

8.5.09 U koní - RANČ NA VYHLÍDCE - užili jsme si nádherný , celý den u koní. Kačka se učila základům westernového ježdění. TADY FOTKY z jízdárny.Jen naše Ebča měla smolný den. Opět si servala drápek a pajdá po třech. Takže nám na čas padají všechny naše aktivity.... i zítřejší agility závody. Ach jo :-(

7.5.09 Vloženo video z nedělních zkoušek agility 3.5.09  TADY.

6.5.09 Vloženo video z agility závodů 2.5.09 TADY a ze zkoušek 3.5.09 TADY.

6.5.09 Vloženy fotky ze závodů agility 3.5.09 TADY - zkoušky

3.5.09 TADY FOTKY ze závodů agility 2.5.09 - open 3 krát.

2.5.09 Vloženo video z 1.5.09 TADY - jumping 3 krát.

1.5.09 Agility závody na Příluku. TADY článek a TADY fotky.

26.4.09 Včera jsme se zůčastnili závodů ve Štípě.Poslušnost, agility, vystavování.Děkujeme skvělým organizátorkám - Anetce a Denči za nádherně strávený den :-) TADY je odkaz na jejich stránky.

 FOTKY TADY , VIDEO - EBČA , VIDEO - KETYNKA (útulková fenečka naší babičky :-) )

A naše úspěchy? Abbey - 3místo v agility, 3 místo na výstavě, 1místo v poslušnosti.Ketynka - 1místo v agility začátečníků, 2místo na výstavě a 5místo v poslušnosti. Holky nám ostudu neudělaly :-) Největší radost mám z Ketynky, protože agility neběhala od loňských prázdnin, kdy jsem ji měla na týdenním příměstském táboře.Nezapomněla :-)

21.4.09 Vloženo VIDEO z tréninku agility na Velikonoce.

14.4.09 Jaký byl tento víkend? Sobotu už víte - COURSING.V neděli jsme byli na výletě u koní. FOTO TADY

Velikonoční pondělí jsme příjemně strávili s Ebčou na kole, bruslích, u kluků Bípa a Cecilka na slivovičku :-), u Fajnouška a jeho rodinky na grilovačce a večer jsme si zaběhali na agility tréninku na Příluku.

 VIDEO Z AGILITY TADY

11.4.09 Dnes jsme vyrazili na coursingový trénink do Radkovy Lhoty.Ebča si poprvé v životě zaběhala v páru. VIZ COURSING

7.4.09 O víkendu jsme byli na čumendu na westernových závodech v Horke u Olomouce a v ZOO v Olomouci, kde můžou i pejsci. Ebča si to opravdu užila  :-)  - TADY FOTKY

31.3.09 Fotky z našeho sobotního výletu do hřebčína v Napajedlích a na ranč v Kostelanech. TADY FOTKY - moje ,TADY FOTKY  - Romany Nevěrilové. Jsou nádherné a stojí za zhlédnutí. TADY  je odkaz na její stránky plné úžasných fotek koní.

31.3.09 Agility trénink ve Valmezu - Ebča běhala s Nikčou Turečkovou , protože Kačka měla něco s kyčlí - TADY VIDEO.

24.3.09 Štěňátko ACD -Redík je už u své nové majitelky Andrejky, která je ze stejného cvičáku, jako Kačka s Ebčou. TADY  jeho videjko, jak rostl.

24.3.09 Dodatečně dodávám odkaz na fotky z nočního lyžování :-) , které se uskutečnilo na lyžařském svahu ve Zlíně. Fotky strašné :-) ,ale jsou ZDE.

21.3.09 Závody psích spřežení - Hustopeče TADY FOTKY - moje , TADY FOTKY MÉHO MUŽÍKA , TADY ČLÁNEK.

19.3.09 Vloženo video z coursingu TADY

15.3.09 FOTKY Ebči ve vodě.

15.3.09 Včera jsme byli na coursingu v Radslavicích u Přerova. TADY najdete fotky i video.

13.3.09 Přidáno video z vychajdy u koní na lipských pasekách. Byla s náma Linn a Megy - štěňátka od sestřičky Ann.Ty čubrněly, když na ně frkl kůň :-) TADY VIDEO

11.3.09 Dnes jsme jely s Kačkou ke koním na prochajdu a vzaly jsme ssebou 2 australí holčičky - LINN A MEGY - LU. TADY FOTKY a TADY VIDEO

Poprvé viděly koníky a byly z toho pěkně vykulené :-) Dělaly se neviditelnými. Linn je obvykle největší hrdinka z celé rodinky , ale tentokrát jsme ji překvapily. Koukala jak vyjevená :-) Megy mě mile překvapuje. Už krásně běhá na vodítku, poslechne na přivolání a víc se samostatně vydává do terénů. Žádný povrch neřeší- louže, sníh, trní, plechy, bedny, stromy- přes všechno přeběhne jakoby nic. Jen náhlé zvuky jako pila, startování traktoru, ji ještě trošku vyplaší. Chce to hodně chodit na různá místa..... Už aby měla nové páníky jen pro sebe!!!

10.3.09 Vytvořeno video štěňátku ACD - Vaša - modrá fenečka, která zůstává doma v chovatelské stanici.Je to velká dračice. Nebojácná, milá, hravá. Asi z ní bude horolezec. Miluje výšky :-) a taky lidičky. Všechny poskáče a olíže :-) Je to taková malá vůdkyně smečky spolu s Linn.  TADY

10.3.09 Přidána rubrika Štěňátka ACD, kde najdete všechno dohromady. Fotky i videjka.

9.3.09 Vytvořeno video malé Adder Lu - Megy  TADY

9.3.09 Všechny fotečky a videjka mimin ACD jsou TADY

9.3.09 Včera jsem si půjčila na prochajdu jednu naši neteřinku, která chodí do terénu jen málo. Ono socializovat 6 štěňat najednou je opravdu fuška. Už aby se našli hodní páníci!!!

Malá LU - můj pracovní název dostala MEGY, neb volat Lulu, Lulinko mi nějak nešlo :-)   Je to takové milé zlatíčko neprůbojné. Oproti dračici Vashi nebo Linn.Kukadla má Megy taková oddaná a nehla se téměř ode mě ani na krok. Jen občas se odvážila vyběhnout za tetou Ebčou.Pak jsme se zastavili na cvičáku za její matinkou a sourozenci.FOTKY TADY , VIDEA budou.

8.3.09 Přidáno video z intenzivky. TADY

7.3.09 Dnes jsme jeli navštívit matinku Hani a ségru Akču do Zlechova. Zprvu jsme plánovali jen na čumendu, ale nakonec jsme se taky účastnili běhání. Konal se tam intenzivní výcvik agility s Martinou Konečnou. TADY ČLÁNEK I S FOTKAMA

7.3.09 FOTEČKY A KRÁSNÉ POVÍDÁNÍ O ŠTĚŇÁTKÁCH ACD NAŠÍ SESTŘIČKY ANN NAJDETE TADY.

6.3.09 Tak nám mimča ACD od sestřičky Ann pěkně rostou. Dnes - déšť nedéšť - jsme šli s Ebinkou na návštěvu. Zrovna nadšená z té smečky nebyla :-) , protože za ní všude šmejdili. Dodám i videjko krátké.Vyfotit ty malé , neposedné ďáblíky není snadné. Takže v náručí je to jistota.

TADY FOTKY  , TADY VIDEO

 

2.3.09 V neděli jsme jeli do Slušovic ke koním dostihovým TADY fotky mého mužíka. Já s Ebčou jsme se byly projít k přehradě. Pár mých neuměleckých fotek bude TADY.

2.3.09 V sobotu 28.2. jsme si vyzkoušely s Ebinkou výcvik vodní záchranařiny na suchu.Zajímavé cvičení, jen na nás malinko rychlé.... bylo vidět, že spousta pejsků už ví, co po nich pánečci chtějí. Ebča úkoly zvládala pěkně, ale jen směrem ke mně.Jako přines, podej, táhla dušu od traktoru na provaze, nesla pádlo, či veslo? :-)  Zanést přidělenou věc naprosto cizí osobě teda nezvládla vůbec. Např: vem pádlo a odnes sedícímu člověku 10m vzdálenému. Na tom jsme pohořely. Ona by asi nikdy cizí osobě nic našeho dobrovolně nedala :-) Vyzkoušely jsme si taky všechny záchranářské překážky. Dokonce měla po vyběhnutí z tunelu zalehnout :-) -taky se podařilo na pamlsky, ale obávám se, že bych ji musela moc dlouho nutit , něco někomu odevzdávat, takže tuhle disciplínu necháme pro jiné :-) Sutiny vidím jako daleko pro ni zábavnější. Vyštěkávání jí žádné problémy nedělá a ráda si od figuranta ten pamlsek bere :-) TADY FOTKY , TADY VIDEO

2.3.09 Minulý víkend jsme strávili na ranči naší kamarádky TADY ODKAZ . Petr tam nafotil spoustu krásných fotek jejich koníků. Fotky TADY , TADY , TADY a TADY.

15.2.09 Agility trénink VIDEO.

14.2.09 Agility trénink TADY.

14.2.09 Štěňátka ACD na agility tréninku v rámci socializace - 9 týdnů FOTKY TADY.

10.2.09 - Obrana na cvičáku leden 2009 - VIDEO od Vaška Ulvera

1.2.09 Včera jsem byla s kamarádkama na ranči Na vyhlídce zajezdit si na koníkách. Neseděla jsem na koni tak 6 let :-) Vzala jsem ssebou Ebču, abych testla, jak se bude chovat, když budu sedět na koni . Vyjížďka trvala 2,5 hodinky. Nádhera!!! Sněžilo, všude bílo :-) Jen ta námraza pod kopyty dělala koníkům malinké problémy - hlavně mé Šejny :-) Byly jsme občas jak na lyžích.Ebča se chovala naprosto skvěle. Jsem na ni fakt pyšná. Krásně sledovala koně, nikam se nevzdalovala, nikomu se nepletla pod nohy, poslouchala na slovo, ani jednou neštěkla :-) , koníky nikam neštípala, vyzařovalo z ní štěstí a radost z běhu...... Asi zopákneme častěji. Ovšem dnes panička necítí celé tělo :-) snad jen sval okohybný zůstal nenamožen :-) FOTKY TADY - jen příprava koníků a návrat z prochajdy.Foťák jsem nebrala.

22.1.09 Dnes jsem byla kuknout, jak rostou mimča od Ann. Tady jsou nové fotečky štěňátek. FOTKY

18.1.09 Včera jsme byli na prochajdě u koní na RANČI NA VYHLÍDCE - fotky mého mužíka najdete TADY.

17.1.09 Agility trénink - FOTKY , VIDEO.

11.1.09 Nové fotky štěňátek Ann TADY

11.1.09 Zimní procházka v lese FOTKY TADY.

10.1.09 Agility trénink FOTKY , VIDEO.

3.1.09 Agility trénink Ebča a Kačka na Příluku. TADY FOTKY

TADY VIDEO Z TRÉNINKU

2.1.09 Procházka v lese. FOTKY

2.1.09 NÁVŠTĚVA ŠTĚŇÁTEK - 4 TÝDNY - TADY FOTKY.