Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY ZÁVODY NA PŘÍLUKU 1.5. - 3.5. 09 a 9.5.09

2. 5. 2009

AGILITY ZÁVODY NA PŘÍLUKU 1.5. - 3.5. 09 a 9.5.09

ZÁVODY 1.5.09 - 3 JUMPINGY

Rozhodčí paní Slávka Podmolová.

V prvním běhu se Ebča diskla tím, že proběhla zpátky tunel. Stály dva vedle sebe.Škoda. Myslím si, že si to Kačka špatně ohlídala. Pohybem ji tam vlastně navedla.

Celkem celý den Ebča neshazovala, ale vydržet na startu je pro ni na závodech stále nejistá záležitost.Taky pro ni neexistuje těsné oběhnutí za bočnicí. Oblouky obrovské.Ale vcelku nedivočila a nechala se ovládat.

Druhý běh holky doběhly.2 chyby a jedno odmítnutí. Jedna shozená, jeden dotyk Kačky o tunel, odmítnutí bych jí asi nedala. Nemyslím si, že zas tak překročila hranici překážky. Byla to chyba vedení. Post.rych. 4,65

Třetí od konce všech doběhnuvších bez disku.

A třetí běh běžela Ebča se mnou, protože Kačka musela nutně odejít.Ale byly jsme jen doskokani. Vcelku dobře reagovala, jen já mám pomalé nohy na tak běhavou trať :-) Asi jen jednu laťku shodila, nějaké ty zaváhání před tunelama, které stály 5 v kruhu vedle sebe a nakonec disk, když mi nečekaně místo do tulelu šupla skočku. Ale byla jsem vcelku spokojená.Budeme muset dopilovat taky samostatný povel vpřed po tunelu. Moc čeká a otáčí se , kam půjde, ikdyž povel vpřed je jasně volaný už v tunelu.

Jinak den to byl nádherný. Oskar pařil a já si spálila ramena. Pár fotek jsem nafotila a už jsou .

TADY FOTOGALERIE  a VIDEO TADY.

VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ

ZÁVODY 2.5.09 - OPEN

Pan rozhodčí - Tonda Diviš.

Dnešní běhy jsme pojali tréninkově. Důsledné vracení na zonách... Tratě to byly dost těžké. Pan rozhodčí se opravdu vyřádil. Naše 2krát disk a jeden doběhnutý parkur, nebyly žádným překvapením. Ebča skončila na krásném 13 . místě ze 13 doběhnuvších psů :-)  3chyby a 2 odmítnutí, čas 36,25 a post. rych. 4,63. Celkem běhalo v large přes 40 psů.

TADY FOTKY

TADY VIDEO

TADY VÝSLEDKY

ZÁVODY 3.5.09 - ZKOUŠKY

Paní rozhodčí - Lenka Pánková.

Dnes byly z časových důvodů jen dva běhy. Ebinka se jeden nečekaně diskla :-) , když si místo do preferovaného tunelku vlítla na kladinu. Ach jo... Jinak vcelku hezké zony a ani moc neshazovala. Druhý běh byla na krásném osmém místě s jednou shozenou laťkou a jedním odmítnutím. Jinak chválím za pěkné zony :-) Paní rozhodčí stavěla krásné ,běhavé tratě. Trojky byly drsnější, ale borci je s elegancí zvládli :-) Mají můj obdiv a tichou závist :-) Zasloužili by si metál....

Byly to krásné, ale únavné 3 dny. Těšíme se na příští týden :-)

TADY FOTKY

TADY VIDEO

TADY VÝSLEDKY

AGILITY ZÁVODY 9.5.09

Ebinka se bohužel zranila, tak nemohla závodit......

TADY FOTKY

TADY VIDEO  - Kačka s Hanynkou - maminka naší Ebči