Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekJAK TO VŠECHNO ZAČALO?

V říjnu 2005 nám umřela 13letá milovaná fenka malého knírače P+S Pegynka.Jezdili jsme na závody v agility, chodili na cvičák, na procházky a najednou nic......

ObrazekV únoru 2006 jsme jely s dcerou Kačkou a kamarádkou Janou Krahulíkovou kuknout na výstavu psů do Brna.Potkaly jsme tam Verču Stratilovou (kamarádku z agility) s dvěma australankami.Bylo jim právě 8 měsíců. Modrá Aquila a červená Abbey.Dozvěděla jsem se , že Ebinka jim zůstala z vrhu.Byla nám nabídnuta. A už to ve mně hlodalo.Nevěřila bych ale v tu chvíli, že nám to doma projde a Ebinka u nás zůstane. Nikdy jsem o australanech nic nezjišťovala, sama bych si tohle střeštidlo nikdy nevybrala. Ale Ebča si nás získala od první chvíle :-) A doma? Nabralo to rychlé obrátky.Pár článků,nějaké fotky...Tatínek studoval........Zlatý internet! A za týden už ji dovezli k nám ukázat osobně. Domů už odjeli bez ní :-) k radosti nás všech.

KDE SE TO PSISKO VYPÍNÁ?????

ObrazekCelou rodinu si získala hned od prvního dne.Hravá, veselá, temperamentní, učenlivá,  vychytralá, héééérečka, občas neslyšící (když běží za vránou či kočičkou ) , milující vodu, balonky, klacky a kdejakou ptákovinu.......Hlavně at´ je vzrůšo a zábava :-) Jen k cizím lidem je nedůvěřivá. Nechce se nechat pohladit. Jen za kus žvance udělá cokoliv. To jí najednou nic nevadí. Ale když si někoho oblíbí, miluje ho nade vše. V okolí našeho domu má své teritorium a to si náležitě hlídá před cizími vetřelci. Prostě honák jak vyšitý, střežící své stádo :-)

AKTIVITY

 

Poslušnost, obrana, agility, krásně tahá u kola v lese, plave všude kde se dá, chtěli by jsme vyzkoušet coursing.

Obrazek