Jdi na obsah Jdi na menu
 


CZECH PAINT TRAIL RIDE 2009

17. 5. 2009

CZECH PAINT TRAIL RIDE 2009

FOTKY PETRA

FOTKY MOJE

RANČ NA VYHLÍDCE - Strávili jsme tady nádherný celý den. Konala se tady vyjížďka přátel paintů. Sešlo se kolem 60 účastníků. Počasí se nám sice moc nevyvedlo, ale mohlo by být taky hůř.

Ráno jsme s Kačkou vypomohly při přípravě koníků a občerstvení. Pak byl společný nástup a rozdělení na dvě skupinky. Ta pomalejší byla složená z kobylek s hříbaty a dětí.Měli i trasu malinko kratší. Všichni měli společný sraz v Pozlovicích, kde bylo připravené občerstvení. A návrat byl již stejnou ,kratší trasou .

Na cestu tam se na koníkovi - Roger - vydal náš taťka a cestu zpátky absolvovala Kačka. Byla nadšená. I si super zacválala - holajduša :-) Naše zraněná dračice s náma vše absolvovala, ale autkem , jako občerstvovací agent. To jí fakt jde. Sežrala vše, co jí kdo podhodil. Kuřátka, masíčko,koláčky, opečené brambory, vše co upadlo na zem vyjedla, takže jsme nezanechali žádný nepořádek. Byla po obědě i po večeři :-)

Večer bylo posezení, tančilo se a hrála kapelka - úžasná!!! Akce se moc vydařila. Kolem jedné jsme vyráželi k domovu, neb ráno jsem šla sloužit vlasti. Děkujeme Ali za pozvání :-)