Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZLECHOV - AGILITY

8. 10. 2007

ZLECHOV - AGILITY ZÁVODY 6.10.07

Dne 6.10.07 jsme pořádali spolu se zlechovskými agilitáky oficiální závody v agility. Jestli se povedly, musí posoudit druzí. Můj dojem byl dobrý, tak snad se tam líbilo i ostatním. Počasí bylo objednané na -slunečno- a opravdu se vydařilo po celý den. Sjelo se zde okolo 70 pejsků. Rozhodčím byl Petr Noga.

Pořadí závodů bylo : jumping, zkoušky, agility. Ebinka se opět ve všech závodech diskla. Ach jooooo. Lítala jak torpédo. Občas vůbec nevnímala, z houpačky předvedla krásný let vzduchem....... Ale nejkrásnější byla vysílačka rovinkou , tak 20 metrů před  Kačkou :-) pak nevěděla kam dál .... Kačka pozdě dává povely. Třeba za pár let se holky sehrají...... Některé úseky trati byly opravdu vydařené a za jiné bych ju přerazila vejpůl :-) miláčka ......

Jinak ceny byly díky sponzorům pěkné. Za první místa dostal každý poukázky do ZVĚROKRUHU na 300kč, za druhé za 200kč a za třetí 100kč. A k tomu další drobnosti a hračky. Za součty byly krom jiného i poháry. Vyhlašovali se i ti, kteří získali 3krát disk. Ti si vytáhli maličkost pro hafana.

FOTKY BUDOU ZDE A TAKY ZDE OD EVČI

VIDEA ZDE

VÝSLEDKY NAJDETE ZDE