Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVODY V HODONÍNĚ

25. 3. 2007

ZÁVODY V HODONÍNĚ

24.3.2007

Závody v Hodoníně se konaly v jezdecké hale v bývalých kasárnách. Povrch ,na kterém jsme závodili , byl psiskám moc příjemný. ( Směs pilin a písku - asi :-)  ) Nebylo to ani moc hluboké, takže se i dobře běhalo.

 Jen počasí nám moc nepřálo.Poprchalo celý den s malými přestávkami. Po venčení a následném běhání, byli hafoši jak čuňátka . Pěkně se to na ně nalepilo a.........  hup do auta :-) ....... dovedete si to určitě živě představit. V hale byla pořádná zima , tak psiska odpočívala mezi závodama v autě - mají tam i větší klid. My s tím počítali a dobře se vybavili teplým oděvem. ( čajík, rumík , gulášovka , kafčo , párky , klobásky......... příjemná obsluha v bufítku :-) )

Závody šly po sobě : OPEN , ZKOUŠKY , JUMPING

Ebinka běhala s Kačkou podle mého názoru SUPROVĚ. Od minule se moc zlepšila. Podotýkám , že byla opět všechny 3 běhy DIS.

Ale......... neudělala ani jednu chybičku , neskočila ani jednu zonu, neshodila žádnou překážku, dávala docela pozor , byla úžasně rychlá , prostě až na to , že........... jednou se jí zalíbil víc tunel, na který mířila, podruhé to bylo áčko, které ji upoutalo víc než houpačka a potřetí opět nečekaně :-)  tunel dřív , něž skočka před ním. Parkury pak bezchybně celé doběhla. Teda aspoň myslím . Paní rozhodčí už neukazovala.Škoda těch disků , ale my máme opravdu dobrý pocit. Bavilo je to , Kačka se snažila seč mohla a tak to má být. Holky naberou zkušenosti a pak uvidíte ten šrumec :-)

Však my se dočkáme!!!!!

výsledky budou zde : http://www.agility-hodonin.ic.cz/ asi  :-)

Obrazek