Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVODY V AGILITY V PROSTĚJOVĚ

11. 9. 2007

AGILITY- PROSTĚJOV

V neděli 9.9.07 se konaly závody v agility v Prostějově. Návrat na místo našeho nepříjemného zranění. Tentokrát jsme se k potoku ani jednou nepřiblížili. To kvůli sklu, o které se Ebča v květnu pořezala.

Vyjela nás ze Zlína velká skupinka 3 aut. Barča s Edíkem a Bětkou, Zdeňa s Peťou, Markétkou a Ivonkou a Marťa s Hančou, se mnou a Kačkou. Celkem 11 hafošů z Argusu. Taky jsme jim tam pěkně vymetli s cenama :-)

Zdeňa s Bafčou vyhrál vše , co mohl :-) huráááá ČUS BUS ARGUS!!!!! Své první místo si odvážela i Makča s Bexynkou a na dalších krásných medailových pozicích byla i Martina s Ginou a Barča s Fidem taky krásně zaběhali. Argusáci byli jediní, kteří pořádně skandovali u předávání cen :-)

Jen Ebinka ( nečekaně  :-(   ) samé diskvalifikace. Opět špatně nabíhala do slalomu , takže si vysloužila 2krát 3 odmítnutí a tím DISK. Jednou skočila špatnou skočku. Kačka opět nešťastná........ Mimo parkur jí totiž krásně na vše reagovala a ani moc nezhazovala.

Videa ,které natáčela Petˇa dodáme později i s fotečkama od Hanky. Tímto děvčatům moc děkuji za ochotnou dokumentaci.

FOTOGALERIE ZDE

Dozvěděli jsme se tady o závodech, které se konají v Pohořelicích u Zlína, tak jsme se hned přihlásili. Konají se 22.9.07 Každá zkušenost se hodí. Už se těšíme.