Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZÁVODY V AGILITY NA PŘÍLUKU - ZLÍN 15.7.07

15. 7. 2007

ZÁVODY V AGILITY NA PŘÍLUKU- ZLÍN 15.7.07

Zde najdete pár :-) fotek ze závodů na Příluku.

Za parného počasí , při 40stupňovém vedru, se Kačce konečně podařilo splnit si svou první zkoušku LA1. Známka sice jen- DOBRÁ , 2CH A 2 O,

ALE CELKOVĚ 11. MÍSTO Z 23 PEJSKŮ.

Dle mého názoru to byl parkur poněkud těžší - na LA1. Taky se tam 11pejsanů disklo. Šlo tady opravdu o souhru ,ovladatelnost a vyběhanost daného týmu. A to nám zatím chybí. Jak nám bylo řečeno.... spíš se s Ebinkou naháníte :-) Kačka si sice parkur bez psa vždy projde správně, ale pak v AKCI :-) je poněkud zmatená jak lesní včela...... Nervozita, nezkušenost, snaha jakkloliv doběhnout bez disku. A Ebča z toho má jen čurynu, jak nás opět doběhla.

Nějaké zony??? Co to je??? Vžiiiivoootěěě jsem je netrééénovala :-)

Přeletí áčko jak mesršmíd :-) po houpačce letí vzduchem jak pták a kladiny se snad nedotkne ani sestupné části a je v dýmu.... ach jo. Opravdu to na tréninku nedělá problémy.....

A ptáte se co jumping a agility? Opět naše oblíbené DIS, DIS. V jumpingu vlítla do tunelu mimo pořadí a v agility jí k disku dopomohla Kačka tím, že prošla spadlou překážkou.....neznalost.

Jinak jako obvykle chválíme na Příluku skvělou organizaci. Obdivuji paní rozhodčí, že celý den vydržela na tom pařáku být v pohotovosti. My měli co dělat ve stínku :-)

 Opět nesklamal skvělý bufítek s výbornýma bulečkama a toustíkama tety Hanči :-) a pivíííínkem chlazeným :-)

Děkujeme za krásnou neděli.....

Výsledky ze závodů najdete zde. Ale nevím kdy...  :-)