Jdi na obsah Jdi na menu
 


HODONÍN AGILITY

17. 3. 2008

ZÁVODY V HODONÍNĚ

V sobotu 15.3.08 jsme se zůčastnili agility závodů v Hodoníně.Rozhodčí byla paní Slávka Podmolová. Běhalo se v jezdecké hale na skvělém povrchu. Písek, piliny, měkké , ale neklouzající, krásně se pesanům zatáčelo, skákalo i dopadalo. A ptáte se , co náš ďáblík? Opět nezklamal......

3 KRÁT  DISKVALIFIKACE.......

S Ebinkou jsem běhala já a ne Kačka, protože měla zápas v basketbale v Javorníku. Je to pro mě vždycky svátek :-)

První závod byla Ebča naprosto nezvladatelná. Začínalo se krásným AGILITY LA1.Bez slalomu postavená, krásná trať. Asi po 4 překážkách jsem to zcela vzdala a doběhly jsme nejkratší cestou do cíle. Moc dobře věděla, že něco bylo špatně. Potvora.

Druhým závodem byly zkoušky.Disk přišel již po druhé překážce. Skočila skočku zezadu. Soustředila jsem se na náběh do slalomu a moc jsem ji vytáhla k sobě. Oběhla skočku a pak si ji šupla zezadu.Slalom zvládla náběh napodruhé.Pak už o něco lépe vnímala. Přelítla houpačku, že se ani nepohla. Vrátila jsem ji, uklidnila a na konci pochválila v sedě. Budeme muset častěji na závodech zastavovat a chytat na ni na zonách. Ví, že jí to prochází. Na tréninku nemá problémy se zastavením.

Třetím během byl JUMPING LA1.Tem jsme téměř doběhly. Diskla se mi až na předposlední skočce. Místo do tunelu si to zamířila do cíle. Asi jsem jí tělem tunel zastínila. Byla čelem, otočená na mě a nevšimla si ho. Stačil by můj povel LEVÁÁÁ , ale nějak mi to nedošlo. Krásně na strany reaguje. S tímhle během jsem byla spokojená. Na závodech jsme byly naposledy v prosinci, takže Ebča to vzrušení a natěšení na skákání nemohla ovládnout. Snad se někdy vyběháme :-) Pilovat budeme hlavně klid na startu, zony a těsné otáčení za překážkou.

Dalším naším závodem bude Chvalnov v dubnu.

VÝSLEDKY BUDOU  ZDE

FOTKY BUDOU ZDE

VIDEO ZKOUŠKA

VIDEO JUMPING