Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČEBÍN

26. 8. 2007

ZÁVODY V ČEBÍNĚ - NEOFICIÁLNÍ

Dne 26.8.07 jsme poprvé navštívili kynologické cvičiště v Čebíně. Konaly se zde neoficiální závody v agility. Jely jsme s Janou Krahulíkovou a Martinou Zapletalovou od nás z Argusu.Sešlo se zde snad kolem 50 pejsků. Počasí nám přálo, opalovací krém po zkušenostech přibalen :-) tetou Janou.

Běhal se závod agility a jumping. Kategorie byly rozděleny na štěňata A0, A1, A2.

 V prvním závodě se Ebinka opět nečekaně :-) diskla a to tak, že po skočce si to namířila na dálku, ale pozpátku. Kačka ju nestihla stáhnout k sobě. První půlka běhu byla pěkná. Kačka dávala včas a důrazně povely. Pak uklouzla, Ebču tak malinko rozhodila, začala zhazovat, pak ji Kačka nenavedla dobře do slalomu a následoval disk na dálku. Povely totiž nepřicházely včas a hlasitě a důrazně. Něco nacvičila Kačka u prohlídky a pak to v závodě udělala jinak.Škoda.

Druhý běh byl pro nás velmi potěšující. Hezký, docela obtížný jumping pro A1 zvládly holky jen s jedinou zhozenou překážkou a jedním odmítnutím před slalomem. Škoda toho. Kačka ji tentokrát dala správně povel, dala ji i dostatek prostoru, jen Ebča to nezvládla a naběhla až do druhé tyčky. Po opravě už hezky doběhly do cíle v čase 32,53. Tento závod holkám přinesl krásné TŘETÍ MÍSTO!!!!!! Máme medaili, dobroty a diplom a hlavně ...............VELKOU RADOST!!!!!!!!

Video a fotečky najdete zde hned, jak mi to děvčata pošlou na email.

A ještě něco.... Martina se s oběma holkama umístila na krásných 2. a 3 .místech a to nejen v každém závodě zvlášť , ale i v součtu obou závodů . GRATULUJEME!!!! Fajny se diskl dvakrát, protože podlezl pokaždé nějakou překážku a skočil hned další. Škoda. Je to žihadlo.