Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY ZÁVODY V PROSTĚJOVĚ 31.7.2010

1. 8. 2010

AGILITY ZÁVODY V PROSTĚJOVĚ 31.7.2010

V sobotu jsme vyrazili velká skupinka na závody do Prostějova. Celkem 4 auta lidiček s čoklíkama zapálenýma pro agi :-)Rozhodčí byli : Petr Dostál a Pavol Vakonič. Hoši stavěli moc pěkné tratě, plné záludností a často i vedli skoooore :-) nad pejskama.

Ebince se ze tří běhů vydařilo jednou se nedisknout ve zkoušce LA1, ale jinak byla Káča spokojená s jejím výkonem.

První bylo AGILITY :

Ebča byla rozjívená a natěšená tak, že hned po áčku, které bylo asi třetí v pořadí, si to namířila bez zastavení přímo na skočku před ním....Ale zona byla, jen prostě nezastavila , jak měla. Opravili si áčko a pak už potvůrka za celé závody ani jednu zonu neskočila a pokaždé hezky zastavila.Houpačku si sice taky malinko dřív rozhodla opustit, tak si ji zopákli.Jinak skoro neshazovala, takže docela spokojenost.

Zkoušky LA1 :

Pěkná lehká trať s menšími chytáčky :-) Ebči se pouze nevydařil slalomek, když správně naběhla a nestihla v rychlosti vytočit do druhé tyčky. Takže jedna chybička a celkově si tímto během vysloužila 3.místo a známku výborná :-) již čtvrtá v tomto roce :-)

čas:   35,43   post.rychlost : 4,29

Jumping :

Ebča hned na startu vyběhla dřív, tak se Kačka správně vrátila a odložení si opravila. Takže diskvalifikace, ale jinak jakž takž pěkný běh.

FOTKY TADY

- nečekejte žádnou slávu , neb bylo zataženo a foťáček nestíhal :-)

VIDEO TADY -  tvořila Kačka :-)