Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY ZÁVODY V PŘEROVĚ 28.8.2010

29. 8. 2010

AGILITY ZÁVODY V PŘEROVĚ

 28.8.2010

Neb mi má milovaná dcera onemocněla angínou, musela jsem na plac vyběhnout já :-) To byla teda prča. 2,5 roku jsem na závodech neměla tu čest závodit. To byly nervičky. Ale jen před prvním během.

Naše mrška hned poznala, že je panička nervozní a neane v klídečku posedět na startu. To mi dalo úsilí, abych došla ke druhé překajdě !Kačka by ju už cvičně diskla, ale mně se chtělo vyhrát :-) a užít si té slávy :-) tak jsem jen opakovala : zůstaň potvoro, zůstaň :-) a zdařilo se . Doma jsem dostala malinko kartáč, ale neva :-) pro jednou to snad přežijí bez dalších následků. Ona Ebča moc dobře ví, s kým běhá a na koho si může troufnout. Je to vychytralé děvče.

Takže k našim skvělým výsledkům :-)

Třikrát krásná diskvalifikace :-)

OPEN : Paní rozhodčí - Slávka Podmolová- stavěla pěkné, běhavé tratě. Dokonce jsem si je bez potíží i zapamatovala :-) Open byl krásný a Ebinka si to opravdu užila. Hezky reagovala, jen tu paničku měla hold pomalou, takže v téměř závěrečné rovince mi odběhla na obří vzdálenost, stále řiditelná a když měla zatočit do tunýlku, rozhodla se , že je lepší slalom. Přeci povel TUNÉÉÉÉL je tak podobný tomu SLALOOOOM :-) Dokonce naběhla do správné tyčky, ač jsem řvala jak pardál.... smůla. I obecenstvo tak nějak zařičelo :-) Jinak by to byl čistý běh. Krásné zastavené zony, nic neshodila. Takže spokojenost veliká a tím jsem se sklidnila :-)

ZKOUŠKA : A ve zkoušce stál stejný , zakletý tunel jako třetí překážka pěkně ve směru běhu a ona se opět rozhodla, že odbočí tam , jak předtím stál slalom a šupla si skočku :-) zcela v opačném směru, než jsem jí ukazovala já   :-) eror :-) Myslela jsem , že mě klepne. Tak krásná trať to byla. Pak už jsem dělala chyby i já. Ebča mi díky tomu dělala velké oblouky a minula nepřehlédnutelné áčko.Zony opět krásné a cílová rovinka bezchybná :-)

JUPMING :Jak už jsem tady zmínila, paní rozhodčí se hezky vyřádila na běhavých rovinkách, tudíž pomalejší psovodi, viz já :-) těžce funěli :-)a nestíhali svým drakům. To mi bylo osudným i v krásném , rychlém jumpingu. Ebča vylítla z látkového tunelu a neb jsem byla kus za ní a řvala TUNEEEEEL a ona se ohlídla, vyvedlo ji to ze směru běhu a šup do druhé díry tulelu pevného UAUUUU :-) taková škoda. Jinak pěkný běh, kde i já jsem se vybičovala k vrcholnému výkonu v běhu na 100 metrů :-) Takže celková spokojenost z příjemně prožitého dne a výborného bramborového salátu a řízku, který nám tam udělali :-)

Jinak jsem moc nefotila, protože počasí nesvědčilo mému aparátu a bylo by vše mázlé :-)

PÁR FOTEK TADY

VIDEO TADY , které mi vytvořila Kačka.