Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝLET DO ZLECHOVA K MATINCE

17. 3. 2007

VÝLET DO ZLECHOVA K MATINCEObrazek

V sobotu 17.3.07 jsme s kamarádkou Janou, Erikou a dcerou Kateřinou navštívily Ebinčin rodný cvičák ve Zlechově u UH. Cílem bylo nejen navštívit sestry Ebči a maminu, ale i něco málo pocvičit.

Cvičilo se agility i obrana. Jana postavila pár tratí.Některé složitější, jiné běhavé. Tak ,aby se všichni vyblbli.

Pak dorazil figurant. Protože už byli psi unavení, kousal téměř každý jen jedno kolo. A stačilo. Příjemný, zapálený figurant odvedl dobře svou práci. Jen se mu nechtěly oblékat figurantské kalhoty  ( prý na takové prcky ) , tak na to malinko doplatil. Jedna z krátkosrstých kolií ho v nestřežený okamžik štípla do stehna :-) Jinak s Ebinkou jsem byla velice spokojená. Kousala krásně nejdřív na kůži a pak na klín.Razantně , držela, pak hezky klín nosila. Spokojenost. Strávili jsme tam krásné odpoledne. Obrazek

Tímto děkuji naší chovatelce Verči Stratilové, že nás všechny pozvala a umožnila nám vyblbnout se na jejich cvičáku. Prostředí úžasné, skvělí lidé........ prostě SUPER !!!!

Chtěli by jsme zde uspořádat nejen klubové závody Argus + Zlechov začátkem léta , ale i oficiální závod agility v říjnu.Tímto všechny příznivce zveme :-)

Obrazek