Jdi na obsah Jdi na menu
 


AGILITY KEMP VE VĚTŘKOVICÍCH

14. 8. 2007

AGILITY KEMP VE VĚTŘKOVICÍCH

Ve dnech 5.8. - 12.8.07 se konal ve Větřkovicích tábor v agility. Kačka na něj odjela spolu s kamarádkama z Argusu - Makčou, Bětkou, Peťou a s manželi Hankou a Zdeňou a jejich dcerkama Kačkou a Zuzkou. Taky z Hradiště s náma jela Verča Beránková s naší sestrou ACD Ashley. Na táboře bylo celkem kolem 70 psů.

Jako vedoucí tam byli : J.ŽÁK, J. FUKSOVÁ, M. PODEŠŤOVÁ, J. STRNADOVÁ, L. DOSTÁLOVÁ.

Kateřina byla v početné skupince Lucky Dostálové. Družstva byla rozdělena podle velikostních kategorií a podle toho jim byly určené na každý den časy tréninků. Ty byly 2krát denně asi 45 minut. První skupinka vždy začínala již ráno v 6 00 hodin. Kvůli sluníčku. Na každého to jedenkrát vyšlo.

Jediné, co se mi nelíbí na těchhle kempech je to, že jiný program během dne není. Není to prý tábor. Proto děti -do 15let -musí mít na kempu doprovod, aby je zabavil a ohlídal. Tímto děkuji Hance a Zdeňovi, kteří zodpovědně na náš nezletilý babinec dohlédli. Můj manžel a já jsme sice bydleli nedaleko - asi 4km - ale vyráželi jsme odtud na kola, proto jsme stálý dohled nezajišťovali. Teda pokud jsem zrovna neměla střevní chřipku, byli jsme v kempu denně aspoň na chvíli. Chřipka zachvátila téměř všechny v kempu. Čepovala jsem si tam vodu do bandasky , tak soudím, že ji měli asi z vody. Dozvěděli jsme se, že tyhle problémy jsou tam téměř pokaždé...... Asi by s tím měli rychle něco udělat, než jim to tam hygienici pozavírají :-) Bylo by to škoda!!!!!!

V sobotu, před koncem pobytu, se konaly závody v agility.Rozhodčí byla Jiřinka Strnadová. Jen 2 běhy. Jumping a zkouška. Ebča opět nezklamala a 2krát se diskla. V jumpu za 3 odmítnutí a ve zkoušce se taky disly, ale teď nevím za co :-) asi skočila , co neměla před tunelem.

Celkově si myslím, že Kačka zlepšila techniku vedení a víc začíná na trati přemýšlet. To se vypiluje..... Ještě zrychlit povely. Neodhadne ten pravý  okamžik a v závodě jsou to setinky sekundy. Celý týden do nich hustili....narovnat se, nedávat ruce nad hlavu a makat..... Moc pěkný týden. I počasí se celkem vydařilo. Jen pár bouřek. Jinak Oskar zářil celý týden. Už se těšíme na další výcvikové tábory......... pár fotek najdete zde.

http://galerie.albumfotek.cz/11734